Dámske lodičky

Ženy si potrpia na kvalitné a slušivú obuv. Žiadna žena neodolá kúpe nového páru topánok. Na každé ročné obdobie potrebujeme aspoň dva páry. A to patríme medzi tie veľmi skromné​​. V botníku je nutné mať viac vzorov a farieb, aby sme sa dokonale zladili s oblečením. K niektorým párom je dobré mať aj rovnakú kabelku. Potom budeme pôsobiť úplne dokonale. Dokonalosť a elegancia je potom zrejmá už naprvní pohľad. Tisíce nič na náhodu a pri nákupe všetko starostlivo zvážte, uvidíte, že vám vaše investície do nových topánok mnohonásobne vyplatí.

Zimné čižmy

V zime potrebujeme minimálne čižmy a tiež nižší topánky k nohaviciam. Kto je zvyknutý len na čižmy, musí si zaobstarať dva aj tri páry. Môžu byť v rôznych štýloch a hlavne v iných farbách, aby sme si mohli obliecť kabát či kožúšok. Budete tak pôsobiť veľmi elegantne a môžete vyraziť nielen do práce, ale aj do divadla na ples či iné spoločnosti. V zime je často nestále počasie, niekedy mrzne, až praští, inokedy je mokrá plieskaníc, preto pamätajte na obe varianty. Do mrazu a sucha sa vám osvedčí semišové či kožušinové topánky, ktoré vás krásne zahrejú. Naopak do mokrých, propršených či prosněžených dní budú najlepšie kožené a nepremokavé topánky.

Letné remienkové topánky

V lete užijeme ako topánky otvorené tak uzavreté. Do slnkom prežiarených dní sa najlepšie hodí voľné papuče, žabky, sandálky a ďalšie voľné letné topánočky. Dnes sú k dostaniu všetky možné aj nemožné tvary a farby. Stačí sa len rozhliadnuť okolo seba. Na leto je naozaj dobré mať viac párov topánok. Navštívte náš obchod a my vám poradíme s výberom. Všetko si starostlivo vyskúšate, aby vám topánky sedeli a cítili ste sa v nich pohodlne. Musí tiež pristane. Na leto sú veľmi vhodné svetlejšie, pastelové farby. Ak chcete mať univerzálne modely, kupujte bielu, krémovú či béžovú farbu. Tie vám budú laditke všetkému a užijete ich najviac.